Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 7672.472.209, призначена для Газель, " ГАЗель-БІЗНЕС.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90х150х90мм., орієнтовна вага - 0,20000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7672.472.209 |
| Виробник | ZF Lenksysteme |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | X90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група запчастин | Рульове управління |
| Марка | Газель |
| Ширина | 150 мм |