2 950 ₴
Номер деталі 87028, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290х330х230мм., орієнтовна вага - 2,20000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87028 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 174 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.20000 кг |
| Висота | 230 мм |
| Група запчастин | Салон |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 330 мм |