5 090 ₴
Номер деталі 87032, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250х250х210мм., орієнтовна вага - 2,20000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87032 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 149 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 264 Вт |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.20000 кг |
| Висота | 210 мм |
| Група запчастин | Салон |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |