Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 87060, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230х250х200мм., орієнтовна вага - 0,70000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87060 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | З блоком керування |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 146 мм |
| Кількість контактів | 6 |
| Споживана потужність | 216 Вт |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група запчастин | Салон |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 250 мм |