4 080 ₴
Номер деталі 87114, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210х320х210мм., орієнтовна вага - 2,05000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87114 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Споживана потужність | 312 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 147 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.05000 кг |
| Висота | 210 мм |
| Група запчастин | Салон |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 320 мм |