Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі ЛР3307.8101060, призначена для СНД Авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200х310х60мм., орієнтовна вага - 1,70000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ЛР3307.8101060 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Ліхославльський радіаторний завод |
| Вага | 1.70000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Марка | СНД Авто |
| Ширина | 310 мм |