Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 3741-1101010-01, призначена для ВАЗ, УАЗ-452, УАЗ-3741, УАЗ-3909, УАЗ-3962.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250х700х200мм., орієнтовна вага - 9,50000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3741-1101010-01 |
| Виробник | Ульяновський Автомобільний Завод |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип бака | Паливний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.50000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група запчастин | Система живлення |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 700 мм |