Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі АК-2141-1203010, призначена для СНД Авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 1350х340х180мм., орієнтовна вага - 2,73000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | АК-2141-1203010 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Москвич |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.73000 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Марка | СНД Авто |
| Ширина | 340 мм |