Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 2111-8101060, призначена для СНД Авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280х300х80мм., орієнтовна вага - 0,90000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2111-8101060 |
| Виробник | Пекар |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2111, 2110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група запчастин | Система живлення |
| Довжина | 280 мм |
| Марка | СНД Авто |
| Ширина | 300 мм |