5 510 ₴
Номер деталі 94741, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 490х960х80мм., орієнтовна вага - 3,40000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94741 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.40000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 960 мм |