3 380 ₴
Номер деталі 64786A, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 500х790х100мм., орієнтовна вага - 3,70000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64786A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 350 мм |
| Ширина ядра радіатора | 638 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.70000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 790 мм |