5 690 ₴
Номер деталі 64678A, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 590х980х130мм., орієнтовна вага - 2,70000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64678A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 675 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, RAV4, Previa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.70000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 980 мм |