Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі B3233, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200х500х200мм., орієнтовна вага - 4,50000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B3233 |
| Виробник | Tokico |
| Стан | Новий |
| Тип | Газовий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.50000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 500 мм |