Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі TO2367, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140х860х700мм., орієнтовна вага - 5,46000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TO2367 |
| Виробник | Toyota |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.46000 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 860 мм |