4 990 ₴
Номер деталі 63025A, призначена для Renault, OPEL, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 630х850х120мм., орієнтовна вага - 0,40000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63025A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 449 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 850 мм |