4 670 ₴
Номер деталі 63029A, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 480х900х120мм., орієнтовна вага - 3,77000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63029A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.77000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 900 мм |