3 080 ₴
Номер деталі 630551, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 510х840х100мм., орієнтовна вага - 4,09000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 630551 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 535 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.09000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 840 мм |