2 590 ₴
Номер деталі 630681, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 480х840х140мм., орієнтовна вага - 3,60000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 630681 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.60000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 840 мм |