3 220 ₴
Номер деталі 632461, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 480х880х110мм., орієнтовна вага - 4,20000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 632461 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.20000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 880 мм |