5 900 ₴
Номер деталі 940012, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 530х840х90мм., орієнтовна вага - 5,00000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 940012 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 840 мм |