Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 94164, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 440х770х100мм., орієнтовна вага - 0,40000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94164 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 770 мм |