Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 94385, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 500х690х130мм., орієнтовна вага - 3,34000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94385 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.34000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 690 мм |