4 370 ₴
Номер деталі 94628, призначена для VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 450х890х170мм., орієнтовна вага - 3,36000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94628 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.36000 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 890 мм |