5 420 ₴
Номер деталі 94678, призначена для Renault, OPEL, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 490х970х80мм., орієнтовна вага - 0,40000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94678 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 970 мм |