5 510 ₴
Номер деталі 94690, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 590х980х160мм., орієнтовна вага - 0,40000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94690 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touran, Caddy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 980 мм |