Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі G7315, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200х570х200мм., орієнтовна вага - 3,92000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | G7315 |
| Виробник | Monroe |
| Стан | Новий |
| Тип | Газовий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.92000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 570 мм |