660 ₴/комплект
Номер деталі 759,18, призначена для Renault, Volvo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140х200х60мм., орієнтовна вага - 1,03000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.03000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Код запчастини | 759.18 |
| Марка | Renault |
| Ширина | 200 мм |