Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 225 623, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х100х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 225 623 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lincoln, Pontiac, Buick, Cadillac, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lesabre, Seville, Thunderbird, Navigator, Bonneville, Century, Mustang, Park Avenue, Regal, Cavalier, Skylark, Impala, SRX, Eldorado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |