Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 240 561, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х90х25мм., орієнтовна вага - 0,10000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 240 561 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Porsche, Volvo, Suzuki, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 140, P 1800, UF, 356, 105,120, Rapid, AH, 164, P 601, 130 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |