240 ₴
Номер деталі 0 242 129 510, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х130х20мм., орієнтовна вага - 0,04000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 129 510 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Peugeot, Nissan, Smart |
| Сумісність з моделлю | Duster, 307, C2, Kangoo, C3, C4, Logan/Stepway, Logan, Forfour, Fortwo, 206, 207, Clio, Megane, Micra, 1007, Sandero, Dokker, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 130 мм |