260 ₴
Номер деталі 0 242 236 530, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х100х25мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 236 530 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Fox, Polo, Toledo, Jetta, Fabia, Leon, Golf, Roomster, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 100 мм |