300 ₴/комплект
Номер деталі 1 987 301 033, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 5х30х5мм., орієнтовна вага - 0,00600 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 301 033 |
| Виробник | Bosch |
| Цоколь | W2.1x9.5d |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00600 кг |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 30 мм |