340 ₴
Номер деталі 0 242 040 502, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30х70х30мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 040 502 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ferrari, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 156, GT, 145, 146, 155, F355, F355 GTS, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |