400 ₴
Номер деталі 3 397 004 559, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50х480х20мм., орієнтовна вага - 0,08700 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3 397 004 559 |
| Виробник | Bosch |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Renault, Peugeot, Opel, Jaguar, BMW, Smart, Ford, Mercedes-Benz, Mazda |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Forfour, X3, Adam, Laguna, Colt, 3, 75, 206, Twingo, Galaxy, Kangoo, C4, 406, Megane, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 480 мм |