400 ₴
Номер деталі 1 987 302 075, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35х50х35мм., орієнтовна вага - 0,02000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 302 075 |
| Виробник | Bosch |
| Цоколь | PX26D |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 50 мм |