430 ₴
Номер деталі 0 242 135 509, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х100х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 135 509 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, Viano, Vito, C-Class, Sprinter, SL, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |