340 ₴
Номер деталі 1 987 301 011, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95х135х1мм., орієнтовна вага - 0,21000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 301 011 |
| Виробник | Bosch |
| Цоколь | P14.5S |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 135 мм |