450 ₴
Номер деталі 3 397 004 595, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50х480х20мм., орієнтовна вага - 0,04000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3 397 004 595 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Nissan, Ford |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Mondeo, Polo, Fusion, Toledo, Leon, Fiesta, Altea, Terrano, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 480 мм |