490 ₴
Номер деталі 3 397 008 639, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80х540х4мм., орієнтовна вага - 0,35000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3 397 008 639 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Volkswagen, Toyota, Lancia, Honda, Subaru, Fiat, Jeep, Chery, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Vivio, Spark, Fox, Jazz, Prius, Matiz, Yaris, Terios, QQ, Cuore, Mirage / Space Star, Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 540 мм |