590 ₴
Номер деталі 0 242 140 515, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х20х80мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 140 515 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Mercedes-Benz, Smart, Kia |
| Сумісність з моделлю | CLS, Crossblade, Optima, C-Class, Sprinter, SL, Pro Ceed, R-Class, CLC-Class, Fortwo, City-Coupe, Roadster, S-Class, Cabrio, Veloster, Viano, Vito |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |