640 ₴
Номер деталі 0 242 145 515, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х100х25мм., орієнтовна вага - 0,24000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 145 515 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, Ghost, Wraith, Dawn, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 100 мм |