490 ₴
Номер деталі 0 242 235 775, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 235 775 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Touran, Jetta, A4, Octavia, A3, Passat, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |