650 ₴
Номер деталі 0 242 240 665, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,04900 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 240 665 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, BYD, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Golf, Roomster, G6, Altea, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04900 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |