Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 229 739, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х80х25мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 229 739 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Suzuki, Buick, Cadillac, Mazda, GMC, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | STS, Captiva, CTS, Enclave, Grand Vitara, Acadia, 6, SRX, LS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 80 мм |