540 ₴
Номер деталі 0 236 242 528, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х100х20мм., орієнтовна вага - 0,05400 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 236 528 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Land Rover, Volvo, Toyota, Subaru, Ford |
| Сумісність з моделлю | Impreza, IS, XC60, XC70, XC90, NX, Outback, C30, C70, Kuga, ES, Alphard / Vellfire, RC, Prado, LC, Legacy, LS, Forester, Focus, Freelander, RAV4, Tacoma, Tribeca, RX, GS, V40, S40, S60, V70, V50, S80, HiAce |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05400 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |