720 ₴
Номер деталі 0 250 202 032, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150х130х40мм., орієнтовна вага - 0,03000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 202 032 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, 306, 307, Jumper, Jumpy, Xsara, C4, C5, Partner, Zeta, Expert, 406, 206, Ulysse, Xantia, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |