Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 250 001 016, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х100х20мм., орієнтовна вага - 0,07000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 001 016 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, G-Class, /8 (W114/W115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 100 мм |