Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 235 983, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х100х20мм., орієнтовна вага - 0,07000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 235 983 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Jeep, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Fox, Cordoba, Lupo, Polo, Toledo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Roomster, New Beetle, Grand Cherokee, Ibiza, Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |