840 ₴
Номер деталі 0 250 202 141, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х145х25мм., орієнтовна вага - 0,03800 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 202 141 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | V-Class, C-Class, Vito, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03800 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 145 мм |