780 ₴
Номер деталі 0 250 202 128, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х180х25мм., орієнтовна вага - 0,04700 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 202 128 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04700 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 180 мм |